VÄETISED


 

Täielikult valmis kasutamiseks kvaliteetne kõrge viljakusega muld, mis sobib kõikide toataimede, rõdu- ja aknalaudade taimede istutamiseks ja kasvatamiseks.

Koosneb ainult looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest – kompostist, turbast, biokompostist ja liivast.

Muld on täielikult tasakaalus, sisaldades vajalikus koguses põhilisi toitaineid taimede edukaks kasvuks, arenguks ja juurdumiseks. Ei vaja täiendavat väetamist 1 aasta jooksul.

Kõrge huumushapete ja humiinhapete sisaldus looduslikust allikast soodustab juurte kiiret teket. Kasutatud muldsegus olev biokompost, mis on valmistatud hobusõnnikust, sisaldab elusat kasulike mullamikroorganismide kultuuri. Omab ennetavaid omadusi laiahaardeliste seen- ja bakteriaalsete haiguste vastu, sealhulgas jahukaste, närbumine, must jalg, fitoftoroos, seemnete hallitus, juuremädanikud, idude mädanikud, jahukaste, pruun rooste, lehehärmatis, mullakorrosioon, pahaloomuline kärntõbi, fusarium, septorioos ja paljud teised. Võivad esineda tehniliste usside isendid.

Täielikult valmis kasutamiseks toitaineterikas muld pikaajaliseks kasvatamiseks kõikidele orhideesortidele, koostatud vastavalt nende kultuuride nõuetele ja sisaldab täielikku toitainete komplekti (mikro- ja makroelemendid), mis on vajalikud taime täielikuks kasvuks, arenguks ja õitsemiseks. Ei vaja täiendavat väetamist aasta jooksul. Kasutatakse phalaenopsiste, tsümbiidiumide, katileede, pafiopedilumite, dendroobiumite ja teiste ümberistutamiseks. Väetamisel soovitame kasutada kodutaimede jaoks mõeldud Vermikompost TM veekontsentraati.

Täielikult valmis kasutamiseks kvaliteetne kõrge viljakusega muld. Sobib ideaalselt lillede, köögiviljade, puuviljade, marjade, roheliste ja puude kasvatamiseks.

Kasutamiseks õues, kasvuhoonetes, kodus, rõdul.

Koosneb ainult looduslikest materjalidest – turbast, kompostist, vermikompostist ja liivast. Muldasegus kasutatav vermikompost on valmistatud hobusõnnikust.

Sisaldab elusat kultuuri kasulikest mullamikroorganismidest, sealhulgas võivad esineda kokonid, vastseid ja täiskasvanud tehnoloogilisi usse.

Muld on täielikult tasakaalus ja sisaldab vajalikus koguses peamisi toitaineid taime edukaks kasvuks, arenguks ja ellujäämiseks.

Kõrge humaatide ja humiinhapete sisaldus soodustab kiiret juurte moodustumist.

Ökoloogiline omadus – raskemetallide sidumine pinnases ja taimede kaitse toksilise mõju eest, leevendab stressi ümberistutamisel ja ebasoodsates kliimatingimustes, tugevdab taime juurestikku. Selle mullaseguga toidetakse taime täielikult puhta vermikompostiga, mis sisaldab täielikku valikut toitaineid, makro- ja mikroelemente, kasvustimulaatoreid tasakaalustatud ja taimele kättesaadavas vormis ning on rikastatud efektiivsete mullamikroorganismidega. Vermikompost on väga hügroskoopne, võimaldades niiskust üleliigse kastmise ajal imada ja seda aeglaselt pinnasesse tagastada kuivamise ajal.

Täielikult kasutamiseks valmis kvaliteetne ja toitaineterikas kasvuturvastik, mis on sobilik avamaal ja kaitstud mullas kasvatatavate viljapuude seemikute istutamiseks ja kasvatamiseks.

Koosneb ainult looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest – kompostist, turbast, biokompostist ja liivast.

Kasvuturvastik on täielikult tasakaalustatud, sisaldades piisavas koguses põhilisi toitaineelemente taimede edukaks kasvuks, arenguks ja juurdumiseks. See ei vaja täiendavat väetamist.

Kõrge looduslikku päritolu humaatide ja humiinhapete sisaldus soodustab kiirendatud juurestiku teket. Kasutatavas mullasegus olev biokompost, mis on valmistatud hobuse sõnnikust, sisaldab kasulikke elusaid mullamikroorganisme. Sellel on ennetavad omadused laiahaardeliste seen- ja bakteriaalsete haiguste vastu, sealhulgas lehetäi, närbumine, juuremädanik, fütotsoor, seemnete hallitus, juuremädanikud, idanemismädanikud, jahukaste, pruunrooste, tolmutäpik, mullakamara- ja mullamügarhaigus, alternaria, risoktoonia, fusarium, septoria jne. Võib esineda kookoneid ja tehnoloogilise mullaussi isikuid.

Vedel orgaaniline õrn väetis seemnete istutamiseks ja leotamiseks. Valmistatud vermikomposti (tehnoloogiliste usside poolt töödeldud hobuse sõnniku toode) baasil. Kiirendab seemnete idanemist. Soodustab seemikute tugevat kasvu ja arengut, suurendab juurestikku, leevendab stressi tagajärgi istutamisel ja ebasoodsate temperatuurikõikumiste korral. Omab ennetavat toimet taime patogeensetele nakkustele. Tugevdab taime immuunsüsteemi, luues seeläbi heade ja stabiilsete saakide aluse köögivilja-, puuvilja- ja ilutaimedel.

Kasutusjuhend: Taimede kastmine – 1 kork 1 liitri vee kohta. Seemnete leotamine idanemise parandamiseks – 1 tilk 50 ml vee kohta. Seemikute ja pistikutega juurte leotamine 12-24 tundi kiirendatud juurdumise saavutamiseks – 1 kork 1 liitri vee kohta.

Järgige isikliku hügieeni reegleid töötades. Nahale ja limaskestadele sattumisel loputage külma veega. Allaneelamise korral juua rohkesti vett. Hoida eraldi toiduainetest.

Kõrge efektiivsusega väetis, mis soodustab toalillede, muru, dekoratiivsete ja aia-põõsaste ning puude rikkalikku õitsemist ja tihedat erksat lehestikku.

Parandab mulla struktuuri ja stimuleerib taimede kasvu. Kaitseb haiguste, ilmastikutingimuste, keemiliste ja muude stressitegurite eest.

Sobib kõikidele toataimedele, eriti orhideedele, palmidele, kaktustele, sõnajalgadele, roosidele, aaloele, pelargoonidele.

Bakteriaalne vees lahustuv kontsentraat vermikomposti-huumuse baasil mullaviljakuse taastamiseks ja mulla tervendamiseks (kasv + kaitse). Looduslik viljakuse eliksiir. Universaalne: köögiviljadele, marjadele, lilledele, rohule, puudele. Parandab mulla struktuuri, suurendab saagikust ja lühendab küpsemise aega. Kaitseb haiguste, ilmastikutingimuste, keemiliste ja muude stressitegurite eest. Vähendab nitraatide, raskmetallide ja radioaktiivsete ainete sisaldust. Vähendab väetiste ja taimede kaitsevahendite kulusid.

Preparaat on valmistatud männiokkade ekstrakti baasil.

Mõeldud kõikide taimede töötlemiseks. Vähendab taimede haigestumist seen-, bakteriaalsetesse ja viirushaigustesse. Omab tõrjuvat toimet lehetäide, ämbliklesta ja valgekärbsese vastu.