PUIDUTOOTED


Need on vaid mõned peamised puidumaterjalide tüübid, mida männist võib kasutada hoonete, mööbli, akende ja uste ehitamiseks. Sõltuvalt konkreetsetest nõuetest ja projektist võib kasutada ka teisi puidumaterjalide tüüpe.

Täpsema teabe saamiseks võite alati meiega ühendust võtta telefonitsi või kirjutades meile.

Männipuust laudu kasutatakse laialdaselt erinevates ehitus- ja viimistlustöödes. Neid võib kasutada seina- ja põrandaalustes karkassides, lagedes ning ka mööbli valmistamiseks.

Männipuust plokke kasutatakse tavaliselt ehituses karkasside ja tugielementide loomiseks. Neid võib kasutada seinte, põrandate, katuste ja teiste konstruktsioonide ehitamiseks.

Männipuust valmistatud vineer on tugev ja vastupidav materjal. Seda kasutatakse laialdaselt mööbli, akna- ja uksekarpide ning spoonitud pindade loomisel.

Männipuust plaadid on suured lamepuidumaterjalid. Neid kasutatakse vaheseinte, seinte, katuste ja muude konstruktsioonide loomiseks.

Looduslikust männipuust kilp on puidumaterjal, mis on valmistatud massiivpuidust. Seda saab kasutada usteraamide ja aknaraamide ning mööbli valmistamiseks.

Spetsiaalse profiiliga männipuust plokke kasutatakse akna- ja ukseavaraamistikul. Neil on vajalik tugevus ja stabiilsus kvaliteetsete akna- ja uksekonstruktsioonide loomiseks.