Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /data03/virt51167/domeenid/www.karro.eu/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
Karro

Karro

Oleme puidukaubandusega tegelev ja kohalikul kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 1988. aastal kooperatiivina. 90-ndate alguses oli ettevõtlusvormiks AS, 1997. aastast alates tegutseb meie firma osühinguna. Spetsialiseerume leht- ja okaspuidu tootmise ja realiseerimise valdkonnas. Saeme ja kuivatame materjali Venemaal ning tarnime selle Eestisse.

Meie saematerjali kasutatakse majade ehitamiseks, mööbli ja erinevate puitdetailide valmistamiseks. Suur osa materjalist jõuab läbi meie partnerite kauplustesse, osa jõuab ümbertöödelduna välisturule.

Me kontrollime toodangu kvaliteedi ja teostame tolliprotseduurid. Jälgime materjali teekonda alates tootmisest kuni lõpptarbijani. Aitame oma klientidel säästa aega, mis kulub materjali ostmiseks ja anname neile võimaluse keskenduda oma põhitegevusalal. Kvaliteetne teenus, täpsus ja usaldusväärsus - see on põhjus, miks valida just meid enda partneriks.

Meie eesmark on saada Teie äri usaldusväärseks osaks!

Kontakt:

+372 58373742

+372 5040329

info@karro.eu